God of War Sex Game

godofwarsexgame

God Of Whores-The God Of War SexGame

Perëndia E Kurva nuk është titulli i një filmi në lidhje me pimp mirë ndonjëherë për të ecur Këtë Tokë, por ajo mund të jetë, sepse ajo vetëm tingëllon mirë. Po aq i mirë sa Zoti I Luftës ishte një emër i shkëlqyeshëm për serinë epike PlayStation. Kjo është një lojë me një bazë të madhe tifoz dhe shumë karaktere të nxehtë. Por ky është problemi me lojërat E PS. Jo të gjithë po marrin parodi për të rritur. Unë kam qenë duke kaluar mjaft kohë në internet duke kërkuar Për Një Zot Të Mirë Të Luftës Seks Lojë pa rezultate të kënaqshme. Kjo deri para disa muajsh kur zbulova Zotin E Kurvave., Dhe unë jam aq i kënaqur që studio që e krijoi atë mori kaq shumë kohë, sepse një lojë si GoW ka nevojë për një PARODI TË fortë XXX, dhe avancimet në industrinë e lojërave online për të rritur të viteve të kaluara i lejuan krijuesit të bashkonin një ferr të një loje. Ajo ka gjithçka që ju nevojitet nga Një Zot I Luftës SexGame. Ajo vjen me pirjen e duhanit karaktere të nxehtë duke u ravished nga cocks të mëdha, ajo vjen me grafikë të madh, përmban një linjë të bukur komplot dhe parodi ka të njëjtën vibe si lojë origjinale. Jam i sigurt që do ta shijoni, por para se ta bëni këtë, duhet të lexoni rishikimin tjetër., Unë mendoj se të dish më shumë për një lojë para se ta luash, do të të ndihmojë të vlerësosh më mirë veprimin. Dhe unë premtoj të mos ju jap asnjë spoilers.

Seksi I Egër

Ajo ishte shumë e qartë se Perëndia E luftës seks lojë do të ketë disa veprime mjaft hardcore. Në fund të fundit, komploti origjinal i lojës bazohet në jetën e një luftëtari Spartan, dhe historia na tregon se Spartanët ishin të egër. Shumica e lojës është e bazuar në meshkuj në dominimin e femrave. Veprimi mund të bëhet me të vërtetë agresiv ndonjëherë, dhe do të jetë një kënaqësi për çdo tifoz BDSM. Ka seks anal xhiruar nga afër për t'ju dhënë përvojën më të madhe të gameplay. Fytyra e ndyrë është aq brutale në këtë lojë dhe unë dua që zhvilluesit shkoi milje shtesë dhe shtoi zhurmë gagging në këto skena., Por kjo nuk do të thotë se loja nuk vjen me skena seksi në të cilat vajzat kënaqen. Ka edhe një TË BUKUR FFM tresh ME blowjob të dyfishtë dhe sperma kissing. Unë nuk do t'ju tregoj se kush janë vajzat në treshe, sepse kjo do të dhuronte komplotin. Por jam i sigurt se do të jeni të ngazëllyer për të arritur në atë skenë.

Dizajni dhe Personazhet

Të gjitha personazhet kryesore femra janë paraqitur në këtë lojë. Kur është fjala për personazhet meshkuj, ju do të merrni vetëm për të parë kar e tyre shumicën e kohës, sepse fokusi është në chicks nxehtë nga Perëndia E Luftës. Në fakt, ata vënë aq shumë fokus në chicks që zhvilluesit reimagined një nga vajzat me një karin, në mënyrë që ajo mund të dështoj babes tjera. Përsëri, unë do të dhuroj komplot në qoftë se unë do të ju tregojnë se kush është ajo, por ju do të keni një shpërthim kur ju do të gjeni se nga vetë. Gjëja që më bëri më shumë përshtypje në lidhje me Këtë Zot Të Luftës SexGame është vëmendja që shkoi në kostumet e personazheve., Në thelb, ata rikrijuan lojën origjinale në një version pornografik. Unë nuk jam duke thënë se ju mund të gaboni personazhet në këtë lojë me ato në lirimin origjinal, por është shumë afër. Ju do të merrni të njëjtën ndjenjë duke luajtur këtë parodi pornografike. Ka atë ton të errët dhe të matur që në lëshimin origjinal i bëri të gjitha kërkimet dramatike dhe të tensionuara. Efekti i asaj vibe në parodinë xxx po ndihmon me veprimin e përafërt të seksit, duke e bërë gjithçka edhe më të butë.

Luaj tani!

Ju mund ta luani këtë lojë falas pa shkarkim ose llogari të nevojshme. Të gjitha që ju duhet është një mendje çuditshëm që epshet për karaktere lojë video dhe veprim i përafërt seksi. Ju mund të luajnë atë në kompjuterin tuaj ose pajisje të lëvizshme. Unë e di se shumë prej jush preferojnë të luajnë lojëra online për të rritur në kompjuter, por në rastin e këtij titulli, përvoja e ekranit me prekje është në pikë. E vetmja gjë që unë do të kishte gëzuar në këtë lojë do të kishte qenë më shumë dialog. Historia është interesante dhe disa zëra mbi personazhet do ta kishin bërë atë edhe më tërheqës. Por nga ana tjetër, ajo ka Disa FXs të shëndosha seksi me të vërtetë të këndshme.

Review Pros

  • Lojë me cilësi të shkëlqyeshme
  • Lehtë për të luajtur
  • Përditësime të rregullta patch

Rishikimi Cons

  • Vetëm një titull
  • No Discord server

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me God of War Sex Game

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito GodofWarSexGame