Fallout Porn Game

falloutporngame

The FalloutPornGames – Fallout Game Parody

Nuk ka asgjë më të çmendur se një Parodi E Lojës Fallout XXX. Historia origjinale u jep zhvilluesve aq shumë hapësirë për të luajtur me të gjitha llojet e kinks dhe fantazive të pista. Në universin post-apokaliptik, nuk ka tabu. Çdo gjë është e lejuar. Ju do të merrni për të luajtur disa skena të egra seksi në këtë lojë që kanë fuqinë për të shokuar ju. Loja madje paralajmëron njerëzit që e hapin atë se ata janë gati të dëshmojnë skena që disa mund të gjejnë shqetësuese. Seksi në lojë është i ndyrë, i egër dhe agresiv. Sigurohuni që ju keni disponimin tuaj ngërç në para se të fillojnë të luajnë., Gjithashtu, sigurohuni që të jeni në rregull me veprime të çuditshme pornografike, sepse ka shumë prej tyre në këtë lojë. Le të hedhim një vështrim më të afërt Në Fuckout4: Personazhet E Fallout PornGames, gameplay dhe grafika në këtë përmbledhje të freskët.

Karaktere FalloutPornGames Me Një Kthesë

Zhvilluesit e lojës nuk përdorën karakteret origjinale në Lojën Fallout. Unë besoj se kjo ka të bëjë me pretendimet e autorit. Por kur ata krijuan personazhet për këtë lojë, ata morën lirinë për të rikrijuar disa prej tyre. Kjo është se si kjo lojë ka përfunduar me chicks nxehtë me gomarë të mëdha dhe tits gjigante, por edhe disa karaktere të vërtetë të nxehtë trans me cocks bukur që janë të gatshëm për të sperma, kur ata të merrni fucked në gomar. Siç mund ta prisni, ka shumë karaktere të tjera në Fuckout 4. Ashtu si në lojërat origjinale, universi është i infektuar me zombies., Por çunat me brirë të kësaj historie po i përdorin për nevojat e tyre trupore. Përveç zombies, ju gjithashtu do të gjeni solders busty ndyrë në armours tyre hazmat, ose liq ndyrë vajzat e nxehtë të rinj në shënjestër.

Post-Apocalyptic Sex Adventures

Gameplay e Këtij FalloutPornGame nuk është me të vërtetë duke ndjekur një linjë histori. Edhe pse disa nga skenat e seksit janë të lidhura, loja është pak a shumë një justifikim për zhvilluesit për të vënë kinks e tyre dirtiest në botën virtuale, ku ju mund të gëzojnë atë në një mënyrë interaktive. Siç u përmend, ka shumë mumje ndyrë në Fuckout 4. Në një skenë, një zogth i çmendur përdor zombies si skllevër seksi në burgun e saj. Por në një skenë tjetër, një personazh sexy teen është kapur nga një mumje e madhe që detyron veten mbi të dhe boshllëqet pidhi e saj të vogël me karin e tij të madh., Meqenëse përmenda të gjithë personazhet trans, duhet t'ju them gjithashtu se ka shumë trans në veprimin e vajzave, por edhe anasjelltas. I love it both when a T-Girl fucks a chick from behind, but i also love the girl on trans blowjobs. Nëse ju pëlqen makinë ndyrë, ju do të gjeni seks robot i kësaj loje të vërtetë interesante. Ajo ka krahë dhe vibratorë të shumtë dildo që mund ta bëjnë çdo grua të harrojë se ajo në të vërtetë ka orgazma në një botë post-bërthamore.

The Fuckout 4 Graphics

Kjo është një lojë mjaft e re. Ajo është ndërtuar NË HTML5 dhe ajo vjen me grafikë të shkëlqyer. Unë i dua të gjitha detajet që hynë në krijimin e personazheve dhe cilësimeve në të cilat zhvillohet veprimi. Pozicionet e trupit dhe lëvizjet e seksit janë anatomikisht të sakta dhe e bëjnë të gjithë veprimin të duket kaq i natyrshëm. Një tjetër gjë që kjo lojë mori të drejtë janë të gjitha veshjet e babes dhe pjesa tjetër e karaktereve. Nëse keni luajtur lojë origjinale, ju duhet të dini veshjet E Stilit BurningMan të karaktereve. Është i njëjti stil në Fuckout4., Ju mund ta kuptoni energjinë seksuale nga mënyra e veshjes së personazheve.

Review Pros

  • Paraqitje grafike fantastike
  • Shumë kërkime
  • Fast download servers

Rishikimi Cons

  • No Linux support
  • English vo only

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me Fallout Porn Game

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito FalloutPornGame