God of War Sex Game

godofwarsexgame

Бог На Курви - Бог На Војната SexGame

Бог На Курви не е насловот на еден филм за најдобар pimp некогаш да оди оваа Земја, но тоа може да биде, бидејќи тоа едноставно звучи добро. Само како добрите како Бог на Војната беше големо име за еп PlayStation серија. Тоа е игра со огромна фан база и многу топло ликови. Но, тоа е проблем со PS игри. Не сите од нив се добива возрасни пародии. Јас сум бил трошење сосема извесно време на интернет во потрага за добар Бог на Војната Секс Игра без задоволувачки резултати. Дека до пред неколку месеци кога открив Бог на Проститутки., И јас сум толку мило студиото кој го создал тоа траеше толку долго, затоа што игра како GoW треба силна XXX пародија, и достигнувања во онлајн возрасни играта индустрија на изминатите години овозможи на креаторите да се стави заедно еден пекол на игра. Таа има се што ви треба од Бог на Војната SexGame. Тоа доаѓа со пушењето топла ликови добивање ravished со огромен cocks, тоа доаѓа со одлична графика, има убаво парцела линија и пародија има истата атмосфера, како и оригиналниот игра. Сигурен сум дека ќе уживам во тоа, но пред да го стори тоа, треба да ја прочитате на следниот преглед., Мислам дека знае повеќе за игра пред да се игра, ќе ви помогне подобро да го цениме акција. И јас ветувам нема да ви даде секое спојлери.

Дивиот Секс

Тоа беше прилично очигледно дека Бог на Војната секс игра ќе имаат некои прилично хардкор акција. По сите, оригиналниот заплетот на играта се базира врз животот на Спартанско воин, и историјата ни кажува дека Спартанците биле диви. Повеќето од играта се базира на машки и на женски доминација. Акцијата може да се добие навистина да се агресивни, на моменти, и тоа ќе биде голема радост за било БДСМ фан. Има анален секс пука од крупен да ви даде најголема играчкото искуство. Лицето ебат е толку брутална во оваа игра и ми се допаѓа тоа што на програмерите отиде екстра милји и додаде gagging бучава на овие сцени., Но, тоа не значи дека играта не доаѓаат со секс сцени во кои девојките уживаат. Постојат дури и убаво FFM тројка со двојно blowjob и cum бакнување. Јас не одам за да ви каже кои девојките во тројка се, затоа што ќе им даде далеку заговор. Но, сигурен сум дека ќе биде возбуден за да се постигне таа сцена.

Дизајн и Ликови

Сите главни женски ликови се вклучени во оваа игра. Кога станува збор за машки ликови, само што ќе добиете за да се види нивната дик во најголем дел од времето, бидејќи фокусот е на топло пилиња од Бог на Војната. Всушност, тие се стави толку многу се фокусира на кокошки дека програмерите reimagined една од девојките со петел, така што таа може да го ебам други деца. Повторно, јас би им даде на далеку заговор ако јас би ви кажат кој таа е, но ќе имаат експлозијата кога ќе најде дека надвор од себе. Она што импресиониран мене најмногу за ова Бог на Војната SexGame е вниманието што отиде во костими на ликовите., Во основа, тие се пресоздава на оригиналната игра во порно верзија. Јас не велам дека вие би можеле да се заменат со ликовите во оваа игра со оние во оригиналната верзија, но тоа е прилично блиску. Ќе добиете истото чувство игра оваа порно пародија. Таа има темно и трезен тон дека во оригиналната порака направени сите потраги драматични и напната. Ефектот од таа атмосфера, во xxx пародија е да им помогнеме со груб секс акција, правејќи сè дури kinkier.

Играат сега!

Можете да играте оваа игра бесплатно со не преземете или сметка е потребно. Сите што ви треба е откачен ум дека страсти за видео игра карактери и груб секс акција. Можете да го играте на вашиот компјутер или мобилен уред. Знам дека многумина од вас сакаат да играат онлајн возрасни игри на компјутер, но во случајот на овој наслов, екранот на допир искуство е на точка. Една работа, јас би уживале во оваа игра ќе имаат се повеќе дијалог. Приказната е интересна и некои voiceovers на ликови ќе се направи тоа дури и повеќе волшебна. Но, од друга страна, има некои навистина убаво секс звук FXs.

Преглед На Добрите

  • Одличен квалитет на играта
  • Лесно да се игра
  • Редовни печ ажурирања

Преглед Лошите Страни

  • Само еден наслов
  • Нема Раздор сервер

Повеќе Страници Слични На God of War Sex Game

Приказ На Повеќе Игри
Посета GodofWarSexGame